Piłkarze ręczni pokonali Wisłę Sandomierz

09-03-2015|16:23:16|Autor: AZS

Siódme zwycięstwo w sezonie odnieśli piłkarze ręczni prowadzeni przez Pawła Sieczkę. Grając wyjątkowo w hali przy ulicy Krakowskiej pokonali Wisłę Sandomierz 37:30. Najskuteczniejszym zawodnikiem był tradycyjnie Marek Glita, zdobywca 9 bramek.

Sporo bramek i emocji w świętokrzyskich derbach. Lepiej rozpoczęli ją gracze sandomierskiej Wisły (8:5, 14:12) i choć na przerwę schodzili z jednobramkowym deficytem, po powrocie na parkiet prowadzenie odzyskali (w 41 minucie 23:21). Po dwóch minutach i golu Macieja Sadeckiego był już jednak remis, a w końcowym kwadransie na boisku niepodzielnie rządzili już akademicy, którzy ostatecznie wygrali 37:30.

AZS Politechnika Świętokrzyska - Wisła Sandomierz 37:30 (18:17)

AZS PŚk: Smagór, Godzwon, Foks - Glita 9, Nowakowski 6, Kwieciński 5, Styrna 4, Rączka 4, Kołodziej 4, Kamys 2, Sadecki 1, Nowak 1, Lenty 1, Kurek, Żaba-Żabiński